Spędź wspaniały czas na Podkarpaciu

 

Weekend w spa, pobyt z nieograniczonym dostępem do strefy relaksu oraz luksusowa restauracja? Rzeszów to miejsce, które z pewnością Cię zadowoli. bluediamond-hotel.pl/pl/content/restauracja-rzeszow w ofercie ma różne pakiety, które całkowicie umilą Ci pobyt i dzięki którym zapamiętasz to miejsce na bardzo długo. Czy nie marzyło Ci się spędzenie kilku dni w Rzeszowie, czyli miejscu o atrakcyjnej okolicy, ze wszystkimi usługami tj. spa, gabinetem odnowy biologicznej, siłownią i restauracją, w której szef kuchni serwuje pyszne i apetycznie wyglądają dania?

Ten hotel to bez wątpienia miejsce, które Cię uszczęśliwi. Po masażach i zabiegach w spa będziesz mógł spędzić czas nie tylko w takich miejscach jak okolica hotelu pod Rzeszowem, ale także pokoje czy restauracja. Rzeszów ma wiele restauracji, w których można dobrze zjeść, ale nie oferują one tyle usług, jak luksusowy hotel.

Restauracja. Rzeszów.

Ile kosztuje weekend w takim miejscu i ile trzeba zapłacić za dania, które serwuje ta restauracja? Rzeszów w porównaniu do innych dużych miast ma bardzo konkurencyjne ceny.

Usługa

Cena

Apartament dla 2 osób

650-700zł

Pokój dwuosobowy

280-390zł

Śniadanie

W cenie noclegu

Obiad

40-120zł/osoba

Kolacja

20-50zł/osoba

Basen, sauna, siłownia, jacuzzi

W cenie noclegu

Pielęgnacja skóry twarzy z relaksacyjnym masażem całego ciała

380zł/90 minut

Masaże

100-250zł/60 minut

Zabiegi upiększające

20-100zł

Pakiet SPA z noclegiem i wyżywieniem

1305-2925zł/2 osoby/3 noclegi