O MNIE

Witam Was na moim blogu!

Jazzjuniors to blog pisany ręką wielbiciela muzyki. Lubię jazz, ale nie tylko… Muzyka to moja pasja i wielka miłość. Towarzyszy mi na każdym etapie mojego życia. Pewnie dlatego, że mój tata był gitarzystą w znanym rockowym zespole. Mając takie wzorce do naśladowania, również zostałem naznaczony piętnem muzyki i rodzice wysłali mnie do szkoły muzycznej. Co prawda zakończyłem ją na etapie szkoły średniej i moje życie związałem z ekonomią, to jednak muzyka jest jedną z ważniejszych części mego życia.

Na łamach mojego bloga postaram się Wam przybliżyć poszczególne gatunki muzyczne, zilustrować panujące trendy, przedstawić kultowe zespoły. Będę Wam też wrzucał informacje o trasach koncertowych zespołów, które warto zaliczyć i obejrzeć. Bo emocje jakie panują na takich właśnie wydarzeniach są nie ocenione…

Będę pisał o muzyce Beatlesów, The Doors, Rolling Stones, Norah Jones, Nat King Cole, Diana Krall, ale też o artystach z naszego rodzimego podwórka jak Wilki, T.Love, Myslovitz, Maanam, Perfect, Kult, Leszek Możdżer, Aga Zaryan, Wojtek Mazolewski… i wielu, wielu innych.