NEWS

Jesteście ciekawi co nowego proponuje rynek muzyczny? Nowe płyty, hity i zapowiedzi ciekawych premier. To wszystko postaram się dla Was przygotować. Tak więc zaczynamy!!!

Lipiec to miesiąc fantastycznych imprez, a wśród nich cieszący się wielką popularnością Sunrise Festival. W dniach 21-23.07 do Kołobrzegu zawita wielu znakomitych twórców muzyki elektronicznej, a tysiące fanów przeżyje wspaniały weekend w otoczeniu gwiazd i ich kompozycjach. Na jubileuszowej gali Sunrise Festival pojawią się największe gwiazdy sceny EDM – Dimitri Vegas & Like Mike, Armin van Buuren, Oliver Heldens, Martin Solveig, Galantis, Nervo i wielu innych.

 

 

Kolejnym wielkim świętem muzyki będzie Tomorrowland, który odbędzie się w dniach 20-23.07.2017 w Belgii w miejscowości Boom. To bardzo popularny festiwal muzyki elektronicznej organizowany przez Q-dance, ID&T oraz media Enterprise. Jeśli będziecie w pobliżu zaglądnijcie, szykuje się super impreza przy udziale świetnych gwiazd.

 

 

A co nowego w przemyśle płytowym?

W sklepach ukazała się właśnie najnowsza płyta Patrycji Markowskiej „Krótka płyta o miłości”. Album zawiera 11 premierowych piosenek, wśród których znajdują się duety z fantastycznymi artystami: Leszkiem Możdżerem, Grzegorzem Skawińskim, Markiem Dyjakiem oraz Ray’em Wilson”em.